Site Audit (7.x-2.0-beta1) - en to et translation catalogue (51 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Status
et: Olek

en: Content
et: Sisu

en: Value
et: Väärtus

en: Development
et: Arendus

en: Type
et: Liik

en: Enabled
et: Lubatud

en: Content types
et: Sisutüübid

en: None
et: Puudub

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: Summary
et: Kokkuvõte

en: Views
et: Vaated

en: Path
et: Tee

en: Updates
et: Uuendused

en: Unknown
et: Tundmatu

en: Paths
et: Asukohad

en: User
et: Kasutaja

en: Block
et: Plokk

en: Page
et: Lehekülg

en: Database
et: Andmebaas

en: Module
et: Moodul

en: Custom
et: Kohandatud

en: Roles
et: Rollid

en: Vocabulary
et: Sõnastik

en: Severity
et: Tõsidus

en: Count
et: Arv

en: Warning
et: Hoiatus

en: Line
et: Rida

en: Caching
et: Puhverdamine

en: State
et: Olek

en: Terms
et: Terminid

en: Code
et: Kood

en: Role
et: Roll

en: Class
et: Klass

en: Users
et: Kasutajad

en: Minimum cache lifetime
et: Puhvri vähim eluiga

en: Rows
et: Ridu

en: Last run
et: Viimati käivitus

en: Missing
et: Puudub

en: Reason
et: Põhjus

en: Information
et: Andmed

en: Global
et: Globaalne

en: Report
et: Teavita

en: Pass
et: Sooritatud

en: Taxonomy vocabularies
et: Klassifikatsiooni sõnastikud

en: Disabled modules
et: Keelatud moodulid

en: Entity Type
et: Olemite tüübid

en: Block caching is inactive because you have enabled modules defining content access restrictions.
et: Plokkide puhverdamine ei ole aktiivne, kuna sa kasutad moodueid, mis defineerivad ligipääsupiiranguid.

en: Expiration of cached pages
et: Puhverdatud lehtede aegumine

en: There are no enabled views.
et: Ei ole lubatud vaateid.
