Site Audit (7.x-2.0-beta1) - en to eu translation catalogue (41 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Status
eu: Egoera

en: Content
eu: Edukia

en: Value
eu: Balioa

en: Development
eu: Garapena

en: Type
eu: Mota

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Content types
eu: Eduki motak

en: None
eu: Bat ere ez

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: Summary
eu: Laburpena

en: Views
eu: Bistak

en: Path
eu: Bide-izena

en: Unknown
eu: Ezezaguna

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Block
eu: Blokea

en: Page
eu: Orria

en: Database
eu: Datu-base

en: Module
eu: Modulua

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Roles
eu: Zereginak

en: Vocabulary
eu: Hiztegia

en: Severity
eu: Larritasuna

en: Count
eu: Zenbatu

en: Warning
eu: Kontuz

en: Caching
eu: Cache-a

en: State
eu: Egoera

en: Terms
eu: Terminoak

en: Code
eu: Kodea

en: Role
eu: Rol

en: Users
eu: Erabiltzaileak

en: Minimum cache lifetime
eu: Cache-aren iraupen minimoa

en: Rows
eu: Lerroak

en: Info
eu: Informazioa

en: Last run
eu: Azken abioa

en: Content Type
eu: Eduki Mota

en: Information
eu: Informazioa

en: Global
eu: Globala

en: Disabled modules
eu: Ezgaitutako moduluak

en: Expiration of cached pages
eu: Cache-an dauden orrialdeen iraungitzea
