Site Audit (7.x-2.0-beta1) - en to fi translation catalogue (52 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Status
fi: Tila

en: Content
fi: Sisältö

en: Value
fi: Arvo

en: Development
fi: Kehitys

en: Type
fi: Tyyppi

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Content types
fi: Sisältötyypit

en: None
fi: Ei mitään

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: Summary
fi: Yhteenveto

en: Views
fi: Näkymät

en: Path
fi: Polku

en: Updates
fi: Päivitykset

en: Unknown
fi: Tuntematon

en: Paths
fi: Polut

en: User
fi: Käyttäjä

en: Block
fi: Lohko

en: Page
fi: Sivu

en: Database
fi: Tietokanta

en: Module
fi: Moduuli

en: Custom
fi: Oma

en: Roles
fi: Käyttäjäroolit

en: Vocabulary
fi: Luokittelu

en: Severity
fi: Vakavuus

en: Count
fi: Laskuri

en: Warning
fi: Varoitus

en: Line
fi: Rivi

en: Caching
fi: Välimuistin käyttö

en: State
fi: Tila

en: Terms
fi: Termit

en: Code
fi: Koodi

en: Security
fi: Turvallisuus

en: Role
fi: Rooli

en: Class
fi: Luokka

en: Users
fi: Käyttäjät

en: Minimum cache lifetime
fi: Sivuvälimuistin minimielinaika

en: Rows
fi: Rivejä

en: Info
fi: Tieto

en: Last run
fi: Viimeisin ajo

en: Missing
fi: Puuttuu

en: Content Type
fi: Sisältötyyppi

en: Information
fi: Tietoa

en: Global
fi: Yleinen

en: Report
fi: Raportoi

en: Pass
fi: Läpäisee

en: Taxonomy vocabularies
fi: Luokittelusanastot

en: Disabled modules
fi: Käytöstä poistetut moduulit

en: Block caching is inactive because you have enabled modules defining content access restrictions.
fi: Lohkojen välimuistitus on tehotonta koska olet ottanut käyttöön moduuleita jotka rajoittavat pääsyä sisältöön.

en: Expiration of cached pages
fi: Sivujen vanhenemisaika välimuistissa

en: There are no enabled views.
fi: Yhtään näkymää ei ole käytössä.
