Site Audit (7.x-2.0-beta1) - en to gl translation catalogue (46 entries)

en: Title
gl: Título

en: Status
gl: Estado

en: Content
gl: Contido

en: Value
gl: Valor

en: Development
gl: Desenvolvemento

en: Type
gl: Tipo

en: Enabled
gl: Activado

en: Content types
gl: Tipos de contido

en: None
gl: Ningún

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: Summary
gl: Resumo

en: Views
gl: Vistas

en: Path
gl: Ruta

en: Unknown
gl: Descoñecido

en: Paths
gl: Rutas

en: Back to top
gl: Voltar arriba

en: User
gl: Usuario/a

en: Block
gl: Bloque

en: Page
gl: Páxina

en: Database
gl: Base de datos

en: Module
gl: Módulo

en: Custom
gl: Personalizado

en: Vocabulary
gl: Vocabulario

en: Severity
gl: Gravidade

en: Count
gl: Contar

en: Warning
gl: Alerta

en: Line
gl: Liña

en: Caching
gl: Caché

en: State
gl: Estado

en: Code
gl: Código

en: Security
gl: Seguranza

en: Role
gl: Rol

en: Class
gl: Clase

en: Users
gl: Usuarios

en: Minimum cache lifetime
gl: Permanencia mínima en caché

en: Rows
gl: Filas

en: Info
gl: Información

en: Missing
gl: Perdido

en: Content Type
gl: Tipo de Contido

en: Information
gl: Información

en: Report
gl: Informe

en: Pass
gl: Resultado válido

en: Disabled modules
gl: Módulos desactivados

en: Block caching is inactive because you have enabled modules defining content access restrictions.
gl: A caché de bloques está inactiva porque ten activados módulos que definen restricións de acceso ó contido.

en: Expiration of cached pages
gl: Caducidade das páxinas en caché
