Site Audit (7.x-2.0-beta1) - en to gu translation catalogue (24 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Value
gu: મુલ્ય

en: Development
gu: વિકાસ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Content types
gu: સામગ્રી પ્રકાર

en: None
gu: એકે નહિ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: Path
gu: પાથ

en: Unknown
gu: અજ્ઞાત

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Roles
gu: હોદ્દાઓ

en: Vocabulary
gu: શબ્દભંડોળ

en: Warning
gu: ચેતવણી

en: Line
gu: લીટી

en: Role
gu: હોદો

en: Users
gu: વપરાશકર્તાઓ

en: Rows
gu: હરોળો

en: Cron
gu: ક્રોન

en: Report
gu: અહેવાલ
