Site Audit (7.x-2.0-beta1) - en to he translation catalogue (45 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Status
he: מצב

en: Content
he: תוכן

en: Value
he: ערך

en: Development
he: פיתוח

en: Type
he: סוג

en: Enabled
he: מופעל

en: Content types
he: סוגי תוכן

en: None
he: ללא

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: Summary
he: תקציר

en: Views
he: היבטים

en: Path
he: מיקום

en: Unknown
he: לא ידוע

en: User
he: משתמש

en: Block
he: בלוק

en: Page
he: דף

en: Database
he: בסיס נתונים

en: Module
he: מודול

en: Custom
he: מותאם

en: Roles
he: תפקידים

en: Vocabulary
he: מילון

en: Severity
he: חוּמרה

en: Count
he: כמות

en: Warning
he: אזהרה

en: Line
he: שורה

en: Caching
he: אחסון במטמון

en: State
he: מצב

en: Terms
he: מונחים

en: Code
he: קוד

en: Security
he: אבטחה

en: Role
he: תפקיד

en: Users
he: חברי האתר

en: Minimum cache lifetime
he: זמן חיים מינימלי למטמון

en: Rows
he: שורות

en: Info
he: מידע

en: Missing
he: חסר

en: Content Type
he: סוג תוכן

en: Reason
he: סיבה

en: Information
he: מידע

en: Global
he: כללי

en: Duplicates
he: כפילויות

en: Disabled modules
he: מודולים מושבתים

en: Expiration of cached pages
he: תפוגת עמודים שנשמרו במטמון
