Site Audit (7.x-2.0-beta1) - en to jv translation catalogue (34 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Content
jv: Konten

en: Value
jv: Biji

en: Development
jv: Pangembangan

en: Type
jv: Tipe

en: Enabled
jv: Urip

en: Content types
jv: Tipe kontèn

en: None
jv: Nihil

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: Summary
jv: Rangkuman

en: Views
jv: View

en: Unknown
jv: Ora dikenal

en: User
jv: Panganggo

en: Block
jv: Blok

en: Page
jv: Kācā

en: Module
jv: Modul

en: Custom
jv: Kostum

en: Roles
jv: Parāgā

en: Vocabulary
jv: Vokabulari

en: Severity
jv: Kerawanan

en: Count
jv: Jumlah

en: Warning
jv: Weling

en: Line
jv: Baris

en: Caching
jv: Tembolok

en: Code
jv: Kode

en: Security
jv: Jagabaya

en: Role
jv: Parāgā

en: Users
jv: Panganggo

en: Minimum cache lifetime
jv: Umur minimal telih

en: Rows
jv: Baris

en: Reason
jv: Alesan

en: Disabled modules
jv: Modul-modul ora aktif

en: Expiration of cached pages
jv: Kadaluwarsané kaca telih
