Site Audit (7.x-2.0-beta1) - en to km translation catalogue (35 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Content
km: មាតិកា

en: Value
km: តម្លៃ

en: Development
km: ការ​អភិវឌ្ឍ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Content types
km: ប្រភេទ​មាតិកា

en: None
km: គ្មាន

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Summary
km: សេចក្ដី​សង្ខេប

en: Path
km: ផ្លូវ

en: Unknown
km: មិន​ស្គាល់

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Block
km: ប្លុក

en: Page
km: ទំព័រ

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Roles
km: តួនាទី​

en: Vocabulary
km: វាក្យសព្ទ

en: Severity
km: ភាព​ធ្ងន់​ធ្ងរ

en: Count
km: រាប់

en: Warning
km: ការ​ព្រមាន

en: Line
km: ជួរ

en: Caching
km: ការ​ដាក់​ជា​ឃ្លាំង​សម្ងាត់

en: Code
km: កូដ

en: Role
km: តួនាទី

en: Users
km: អ្នក​ប្រើ

en: Minimum cache lifetime
km: អាយុកាល​ឃ្លាំង​សម្ងាត់​អប្បបរមា

en: Rows
km: ជួរ​ដេក

en: Info
km: ព័ត៌មាន

en: Pass
km: ហុច

en: Disabled modules
km: បាន​បិទ​ម៉ូឌុល

en: Block caching is inactive because you have enabled modules defining content access restrictions.
km: ប្លុក​ដែល​បាន​ដាក់​ជា​ឃ្លាំង​សម្ងាត់​អសកម្ម​ ពីព្រោះអ្នក​បាន​បើក​ម៉ូឌុល​ដែល​កំណត់​កម្រិត​ចូល​ដំណើរ​ការ​មាតិកា ។

en: Expiration of cached pages
km: ការ​ផុត​កំណត់​របស់​ទំព័រ​ឃ្លាំង​សម្ងាត់
