Site Audit (7.x-2.0-beta1) - en to kn translation catalogue (45 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Value
kn: ಮೌಲ್ಯ

en: Development
kn: ಅಭಿವೃದ್ಧಿ

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Summary
kn: ಸಾರಾಂಶ

en: Views
kn: ನೋಟಗಳು

en: Path
kn: ಮಾರ್ಗ

en: Updates
kn: ಅಪ್‍ಡೇಟ್‍ಗಳು

en: Unknown
kn: ಗೊತ್ತಿಲ್ಲದ

en: Paths
kn: ಮಾರ್ಗಗಳು

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Block
kn: ಖಂಡ

en: Page
kn: ಪುಟ

en: Database
kn: ದತ್ತಸಂಚಯ

en: Module
kn: ಘಟಕ

en: Extensions
kn: ಎಕ್ಸ್‍ಟೆನ್ಶನ್‍ಗಳು

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: Roles
kn: ಪಾತ್ರಗಳು

en: Count
kn: ಲೆಕ್ಕ

en: Warning
kn: ಎಚ್ಚರಿಕೆ

en: Line
kn: ಸಾಲು

en: State
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Security
kn: ಸುರಕ್ಷತೆ

en: Role
kn: ಪಾತ್ರ

en: Class
kn: ವರ್ಗ

en: Users
kn: ಬಳಕೆದಾರರು

en: Rows
kn: ಅಡ್ಡಸಾಲುಗಳು

en: Info
kn: ಮಾಹಿತಿ

en: Missing
kn: ಕಾಣೆಯಾಗಿದೆ

en: Running
kn: ಚಾಲನೆಯಲ್ಲಿರುವ

en: Reason
kn: ಕಾರಣ

en: Information
kn: ಮಾಹಿತಿ

en: Global
kn: ಜಾಗತಿಕ

en: Field Name
kn: ಕ್ಷೇತ್ರದ ಹೆಸರು

en: Report
kn: ವರದಿ

en: Pass
kn: ಪಾಸ್

en: Well done!
kn: ಚೆನ್ನಾಗಿ ಮಾಡಿದಿರಿ!

en: Entity Type
kn: ಎಂಟಿಟಿಯ ಬಗೆ

en: Expiration of cached pages
kn: ತಾತ್ಕಾಲಿಕ ಸ್ಮರಣಕೋಶವು ಅಂತ್ಯಗೊಂಡಿದೆ.
