Site Audit (7.x-2.0-beta1) - en to ku translation catalogue (35 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Status
ku: ڕەوش

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Value
ku: نرخ

en: Development
ku: پەرەپێدان

en: Type
ku: جۆر

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Content types
ku: جۆری ناوەڕۆک

en: None
ku: هیچ

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: Summary
ku: کورتە

en: Path
ku: ڕێڕه‌و

en: Unknown
ku: نەزانراو

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Block
ku: بلۆک

en: Page
ku: پەڕە

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Roles
ku: ڕۆڵەکان

en: Vocabulary
ku: وشەگەل

en: Severity
ku: دژواری

en: Count
ku: ژمارە

en: Warning
ku: ئاگاداری

en: Line
ku: هێڵ

en: Caching
ku: حەشارکردن

en: Code
ku: کۆد

en: Role
ku: ڕۆل

en: Users
ku: بەکارهێنەران

en: Minimum cache lifetime
ku: کەمترین ڕادەی تەمەنی حەشارگە

en: Info
ku: زانیاری

en: Cron
ku: کارگێڕ

en: Information
ku: زانیاری

en: Pass
ku: سەرکەوتوو

en: Disabled modules
ku: مۆدیولە ناچالاکەکان

en: Expiration of cached pages
ku: کات بەسەرچوونی پەڕە حەشارکراوەکان
