Site Audit (7.x-2.0-beta1) - en to lv translation catalogue (38 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Status
lv: Statuss

en: Content
lv: Saturs

en: Value
lv: Vērtība

en: Development
lv: Izstrāde

en: Type
lv: Veids

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Content types
lv: Satura veidi

en: None
lv: Nav

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Summary
lv: Kopsavilkums

en: Views
lv: Skati

en: Path
lv: Ceļš

en: Unknown
lv: Nezināms

en: User
lv: Lietotājs

en: Block
lv: Bloks

en: Page
lv: Lapa

en: Database
lv: Datubāze

en: Module
lv: Modulis

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Roles
lv: Lomas

en: Vocabulary
lv: Vārdnīca

en: Severity
lv: Smagums

en: Count
lv: Skaits

en: Warning
lv: Brīdinājums

en: Line
lv: Līnija

en: Caching
lv: Kešošana

en: State
lv: Stāvoklis

en: Code
lv: Kods

en: Security
lv: Drošība

en: Role
lv: Loma

en: Users
lv: Lietotāji

en: Minimum cache lifetime
lv: Minimālais ķešatmiņas dzīves ilgums

en: Rows
lv: Rindas

en: Information
lv: Informācija

en: Global
lv: Globāls

en: Disabled modules
lv: Atspējotie moduļi
