Site Audit (7.x-2.0-beta1) - en to mg translation catalogue (6 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Status
mg: Toetra

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Development
mg: Fivoarana

en: Type
mg: Karazana

en: User
mg: Mpampiasa
