Site Audit (7.x-2.0-beta1) - en to mk translation catalogue (7 entries)

en: Title
mk: Наслов

en: Content
mk: Содржина

en: Type
mk: Тип

en: Content types
mk: Типови содржина

en: Settings
mk: Поставки

en: Roles
mk: Улоги

en: Users
mk: Корисници
