Site Audit (7.x-2.0-beta1) - en to mn translation catalogue (22 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Status
mn: Төлөв

en: Content
mn: Агуулга

en: Value
mn: Утга

en: Development
mn: Хөгжүүлэлт

en: Type
mn: Төрөл

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Content types
mn: Агуулгын төрлүүд

en: None
mn: Байхгүй

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: Views
mn: Харагдацууд

en: Path
mn: Зам

en: Unknown
mn: Үл мэдэгдэх

en: Paths
mn: Замууд

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Block
mn: Хавтан

en: Page
mn: Хуудас

en: Roles
mn: Үүргүүд

en: Vocabulary
mn: Үгсийн сан

en: Code
mn: Код

en: Users
mn: Хэрэглэгчид
