Site Audit (7.x-2.0-beta1) - en to nl translation catalogue (52 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Content
nl: Inhoud

en: Value
nl: Waarde

en: Development
nl: Ontwikkeling

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Content types
nl: Inhoudstypen

en: None
nl: Geen

en: Settings
nl: Instellingen

en: Name
nl: Naam

en: Summary
nl: Samenvatting

en: Views
nl: Overzichten

en: Path
nl: Pad

en: Unknown
nl: Onbekend

en: Paths
nl: Paden

en: Back to top
nl: Naar boven

en: User
nl: Gebruiker

en: Block
nl: Blok

en: Page
nl: Pagina

en: Custom
nl: Aangepast

en: Roles
nl: Rollen

en: Vocabulary
nl: Woordenlijst

en: Severity
nl: Ernst

en: Count
nl: Aantal

en: Warning
nl: Waarschuwing

en: Line
nl: Lijn

en: State
nl: Status

en: Terms
nl: Termen

en: Security
nl: Beveiliging

en: Role
nl: Rol

en: Class
nl: Klasse

en: Users
nl: Gebruikers

en: Minimum cache lifetime
nl: Minimum cache-levensduur

en: Rows
nl: Rijen

en: Last run
nl: Voor het laatst uitgevoerd

en: Engine
nl: Machine

en: Missing
nl: Ontbreekt

en: Content Type
nl: Inhoudstype

en: Running
nl: Bezig met uitvoeren

en: Reason
nl: Reden

en: Information
nl: Informatie

en: Global
nl: Algemeen

en: Field Name
nl: Veldnaam

en: Report
nl: Rapport

en: Pass
nl: Geslaagd

en: Disabled modules
nl: Uitgeschakelde modules

en: Entity Type
nl: Entiteitstype

en: Block caching is inactive because you have enabled modules defining content access restrictions.
nl: Blok-caching is uitgeschakeld omdat er modules actief zijn die de toegang tot de inhoud beperken.

en: Expiration of cached pages
nl: Verval van gecachte pagina's

en: Existing
nl: Bestaande

en: There are no enabled views.
nl: Er zijn geen ingeschakelde overzichten.

en: Roles and Permissions
nl: Rollen en toegangsrechten

en: Bundle Name
nl: Bundelnaam
