Site Audit (7.x-2.0-beta1) - en to oc translation catalogue (47 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Status
oc: Estatut

en: Content
oc: Contengut

en: Value
oc: Valor

en: Development
oc: Desvolopament

en: Type
oc: Tipe

en: Enabled
oc: Activat

en: Content types
oc: Tipes de contengut

en: None
oc: Pas cap

en: Settings
oc: Paramètres

en: Name
oc: Nom

en: Summary
oc: Resumit

en: Views
oc: Vistas

en: Path
oc: Camin

en: Unknown
oc: Desconegut

en: Paths
oc: Camins

en: Back to top
oc: Remontar

en: User
oc: Utilizaire

en: Block
oc: Blòt

en: Page
oc: Pagina

en: Database
oc: Basa de donadas

en: Module
oc: Modul

en: Custom
oc: Personalizat

en: Roles
oc: Ròtles

en: Vocabulary
oc: Vocabulari

en: Severity
oc: Importància

en: Count
oc: Descompte

en: Warning
oc: Avertiment

en: Line
oc: Linha

en: Caching
oc: Mesa en cache

en: State
oc: Estat

en: Terms
oc: Tèrmes

en: Code
oc: Còde

en: Role
oc: Ròtle

en: Users
oc: Utilizaires

en: Minimum cache lifetime
oc: Durada de vida minimala de la memòria en cache

en: Rows
oc: Rengadas

en: Missing
oc: Mancant

en: Cron
oc: Prètzfait planificat (cron)

en: Content Type
oc: Tipe de contengut

en: Reason
oc: Rason

en: Information
oc: Informacions

en: Pass
oc: Passa

en: Taxonomy vocabularies
oc: Vocabularis de taxonomia

en: Disabled modules
oc: Moduls desactivats

en: Block caching is inactive because you have enabled modules defining content access restrictions.
oc: La mesa en escondedor dels blòts es inactiva perque avètz activat los moduls que definisson de restriccions d'accès als contenguts.

en: Expiration of cached pages
oc: Expiracion de las paginas emmagazinadas a escondedor
