Site Audit (7.x-2.0-beta1) - en to or translation catalogue (7 entries)

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Type
or: ପ୍ରକାର

en: Enabled
or: ସକ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: Path
or: ପଥ

en: Block
or: ବ୍ଲକ

en: Code
or: ସଂକେତ
