Site Audit (7.x-2.0-beta1) - en to pa translation catalogue (11 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Content types
pa: ਸਮੱਗਰੀ ਟਾਈਪ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: User
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: Page
pa: ਸਫਾ

en: Roles
pa: ਰੋਲ

en: Role
pa: ਰੋਲ

en: Users
pa: ਯੂਜ਼ਰ
