Site Audit (7.x-2.0-beta1) - en to pl translation catalogue (59 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Content
pl: Zawartość

en: Value
pl: Wartość

en: Development
pl: Dla deweloperów

en: Type
pl: Typ

en: Enabled
pl: Włączone

en: Content types
pl: Rodzaje zawartości

en: None
pl: Brak

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: Summary
pl: Podsumowanie

en: Views
pl: Widoki

en: Path
pl: Ścieżka

en: Unknown
pl: Nieznany

en: Paths
pl: Ścieżki

en: Back to top
pl: Do góry

en: User
pl: Użytkownik

en: Block
pl: Blok

en: Page
pl: Strona

en: Database
pl: Baza danych

en: Module
pl: Moduł

en: Extensions
pl: Rozszerzenia

en: Custom
pl: Własne

en: Roles
pl: Role

en: Vocabulary
pl: Słownik

en: Severity
pl: Priorytet

en: Count
pl: Liczba

en: Warning
pl: Ostrzeżenie

en: Line
pl: Linia

en: Caching
pl: Pamięć podręczna

en: State
pl: Stan

en: Terms
pl: Terminy

en: Code
pl: Kod

en: Security
pl: Bezpieczeństwo

en: Role
pl: Rola

en: Class
pl: Klasa

en: Users
pl: Użytkownicy

en: Minimum cache lifetime
pl: Minimalny czas istnienia pamięci podręcznej

en: Rows
pl: Wiersze

en: Info
pl: Informacja

en: Last run
pl: Ostatnio uruchomiono

en: Engine
pl: Silnik

en: Missing
pl: Brakujące

en: Content Type
pl: Rodzaj zawartości

en: Running
pl: Uruchomione

en: Reason
pl: Powód

en: Information
pl: Informacja

en: Global
pl: Globalne

en: Duplicates
pl: Duplikaty

en: Report
pl: Raport

en: Pass
pl: Pomyślnie

en: Taxonomy vocabularies
pl: Słowniki taksonomii

en: Disabled modules
pl: Wyłączone moduły

en: Entity Type
pl: Typ encji

en: Block caching is inactive because you have enabled modules defining content access restrictions.
pl: Pamięć podręczna bloku jest wyłączona ponieważ włączone zostały moduły określające uprawnienia dostępu.

en: Expiration of cached pages
pl: Wygaśnięcie buforowanych stron

en: Blocker
pl: Blokujący

en: Existing
pl: Istniejące

en: There are no enabled views.
pl: Brak włączonych widoków.
