Site Audit (7.x-2.0-beta1) - en to sl translation catalogue (31 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Status
sl: Stanje

en: Content
sl: Vsebine

en: Value
sl: Vrednost

en: Development
sl: Razvoj

en: Type
sl: Tip

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Content types
sl: Tipi vsebin

en: None
sl: Brez

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: Summary
sl: Povzetek

en: Path
sl: Pot

en: Unknown
sl: Neznan

en: User
sl: Uporabnik

en: Block
sl: Blok

en: Page
sl: Stran

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Roles
sl: Vloge

en: Vocabulary
sl: Besedišče

en: Severity
sl: Resnost

en: Count
sl: Število

en: Warning
sl: Opozorilo

en: Line
sl: Vrstica

en: Caching
sl: Predpomnjenje

en: Code
sl: Koda

en: Users
sl: Uporabniki

en: Rows
sl: Vrste

en: Info
sl: Podatki

en: Pass
sl: Uspeh

en: Disabled modules
sl: Onemogočeni moduli
