Site Audit (7.x-2.0-beta1) - en to te translation catalogue (29 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Status
te: స్థితి

en: Content
te: సారము

en: Value
te: విలువ

en: Development
te: రూపకల్పన

en: Type
te: రకం

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Content types
te: విషయ రకాలు

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Settings
te: అమరికలు

en: Name
te: పేరు

en: Summary
te: సారాశం

en: Unknown
te: తెలియని

en: User
te: వాడుకరి

en: Page
te: పేజీ

en: Database
te: డేటాబేస్

en: Roles
te: పాత్రలు

en: Severity
te: తీవ్రత

en: Count
te: లెక్క

en: Warning
te: హెచ్చరిక

en: State
te: రాష్ట్రం

en: Code
te: కోడ్

en: Role
te: పాత్ర

en: Users
te: వాడుకరులు

en: Rows
te: వరుసలు

en: Info
te: సమాచారం

en: Reason
te: కారణం

en: Information
te: సమాచారం

en: Disabled modules
te: అచేతన మాడ్యూళ్ళు
