Site Audit (7.x-2.0-beta1) - en to ug translation catalogue (22 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Status
ug: ھالەت

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Value
ug: پارامېتىرى

en: Development
ug: پروگرامما تۈزۈش

en: Type
ug: تىپى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Content types
ug: مەزمۇن تۈرلىرى

en: None
ug: يوق

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Summary
ug: قىسقىچە مەزمۇنى

en: Path
ug: نۆۋەتتىكى ئورۇن

en: Block
ug: تارماق رايون

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: Roles
ug: ئەزا ھوقۇقى

en: Severity
ug: مۇھىملىقى

en: Count
ug: قېتىم سانى

en: Code
ug: كود

en: Role
ug: ئەزا گورۇپپىسى

en: Users
ug: ئىشلەتكۈچىلەر

en: Disabled modules
ug: تاقالغان مودۇللار
