Site Banner (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: User Interface
ca: Interficie d'usuari

en: settings page
ca: pàgina de configuracions

en: Red
ca: Vermell

en: White
ca: Blanc

en: Green
ca: Verd

en: Blue
ca: Blau

en: Black
ca: Negre
