Site Banner (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: User Interface
ru: Интерфейс пользователя

en: settings page
ru: страница настроек

en: Red
ru: Красный

en: White
ru: Белый

en: Green
ru: Зелёный

en: Blue
ru: Синий

en: Context
ru: Контекст

en: Black
ru: Чёрный
