Site Banner (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: User Interface
sv: Användargränssnitt

en: settings page
sv: inställningssida

en: Red
sv: Röd

en: White
sv: Vit

en: Green
sv: Grön

en: Blue
sv: Blå

en: Context
sv: Sammanhang

en: Black
sv: Svart
