Site Banner (7.x-1.1) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: settings page
cy: tudalen gosodiadau

en: Red
cy: Coch

en: Green
cy: Gwyrdd

en: Blue
cy: Glas

en: Context
cy: Cyd-destun

en: Black
cy: Du
