Site Banner (7.x-1.1) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: User Interface
da: Brugergrænseflade

en: settings page
da: siden med indstillinger

en: Red
da: Rød

en: White
da: Hvid

en: Green
da: Grøn

en: Blue
da: Blå

en: Context
da: Kontekst

en: Black
da: Sort
