Site Banner (7.x-1.1) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: User Interface
et: Kasutajaliides

en: Red
et: Punane

en: White
et: Valge

en: Green
et: Roheline

en: Blue
et: Sinine

en: Context
et: Kontekst

en: Black
et: Must
