Site Banner (7.x-1.1) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: settings page
fa: صفحه تنظیمات

en: Red
fa: قرمز

en: White
fa: سفید

en: Green
fa: سبز

en: Blue
fa: آبی

en: Context
fa: زمینه

en: Black
fa: سیاه
