Site Banner (7.x-1.1) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Red
id: Merah

en: White
id: Putih

en: Green
id: Hijau

en: Blue
id: Biru

en: Context
id: Kontek

en: Black
id: Hitam
