Site Banner (7.x-1.1) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: User Interface
nl: Gebruikersinterface

en: settings page
nl: instellingenpagina

en: Red
nl: Rood

en: White
nl: Wit

en: Green
nl: Groen

en: Blue
nl: Blauw

en: Black
nl: Zwart
