Site Banner (7.x-1.1) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: User Interface
uk: Інтерфейс користувача

en: settings page
uk: сторінка налаштувань

en: Red
uk: Червоний

en: White
uk: Білий

en: Green
uk: Зелений

en: Blue
uk: Синій

en: Context
uk: Контекст

en: Black
uk: Чорний
