Site Banner (7.x-1.1) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Red
oc: Roge

en: White
oc: Blanc

en: Green
oc: Verd

en: Blue
oc: Blau

en: Context
oc: Contèxte

en: Black
oc: Negre
