Site Banner (7.x-2.0) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: User Interface
el: Διεπαφή χρήστη

en: White
el: Λευκό

en: Blue
el: Μπλε

en: Context
el: Πλαίσιο

en: Black
el: Μαύρο
