Site Banner (7.x-2.0) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: User Interface
es: Interfaz de usuario

en: settings page
es: Página de opciones

en: Red
es: Rojo

en: White
es: Blanco

en: Green
es: Verde

en: Blue
es: Azul

en: Context
es: Contexto

en: Black
es: Negro

en: Banner text
es: Texto del banner
