Site Banner (7.x-2.0) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: User Interface
gl: Interface de usuario

en: settings page
gl: páxina de configuración

en: Red
gl: Vermello

en: White
gl: Branco

en: Green
gl: Verde

en: Blue
gl: Azul

en: Context
gl: Contexto

en: Black
gl: Negro
