Site Banner (7.x-2.0) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: User Interface
ja: ユーザーインターフェース

en: Red
ja: レッド

en: White
ja: 白

en: Green
ja: グリーン

en: Blue
ja: ブルー

en: Context
ja: コンテキスト

en: Black
ja: ブラック
