Site Banner (7.x-2.0) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: User Interface
kn: ಬಳಕೆದಾರ ಸಂಪರ್ಕಸಾಧನ

en: Red
kn: ಕೆಂಪು

en: White
kn: ಶ್ವೇತ

en: Green
kn: ಹಸಿರು

en: Blue
kn: ನೀಲಿ

en: Context
kn: ಸಂದರ್ಭ

en: Black
kn: ಕಪ್ಪು
