Site Banner (7.x-2.0) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: User Interface
de: Benutzeroberfläche

en: settings page
de: Einstellungs-Seite

en: Red
de: Rot

en: White
de: Weiß

en: Green
de: Grün

en: Blue
de: Blau

en: Context
de: Kontext

en: Black
de: Schwarz
