Site Banner (7.x-2.0) - en to no translation catalogue (8 entries)

en: User Interface
no: Brukergrensesnitt

en: settings page
no: innstillinger

en: Red
no: Rød

en: White
no: Hvit

en: Green
no: Grønn

en: Blue
no: Blått

en: Context
no: Kontekst

en: Black
no: Sort
