Site Banner (7.x-2.0) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: User Interface
pt: Interface de usuário

en: settings page
pt: página de configurações

en: Red
pt: Vermelho

en: White
pt: Branco

en: Green
pt: Verde

en: Blue
pt: Azul

en: Context
pt: Contexto

en: Black
pt: Preto

en: Banner text
pt: Texto do banner
