Site Banner (7.x-3.0) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: User Interface
cs: Uživatelské rozhraní

en: settings page
cs: stránka s nastavením

en: Red
cs: Červená

en: White
cs: Bílá

en: Green
cs: Zelená

en: Blue
cs: Modrý

en: Context
cs: Kontext

en: Black
cs: Černý

en: Banner text
cs: Text baneru
