Site Banner (7.x-3.0) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: User Interface
fi: Käyttöliittymä

en: settings page
fi: asetussivu

en: Red
fi: Punainen

en: Green
fi: Vihreä

en: Blue
fi: Sininen

en: Context
fi: Konteksti

en: Black
fi: Musta
