Site Banner (7.x-3.0) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: User Interface
hu: Felhasználói felület

en: settings page
hu: beállítások oldal

en: Red
hu: Vörös

en: White
hu: Fehér

en: Green
hu: Zöld

en: Blue
hu: Kék

en: Context
hu: Szövegkörnyezet

en: Black
hu: Fekete

en: Banner text
hu: Banner szövege
