Site Banner (7.x-3.0) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Red
lv: Sarkans

en: White
lv: Balts

en: Green
lv: Zaļš

en: Blue
lv: Zils

en: Context
lv: Konteksts

en: Black
lv: Melns
