Site Banner (7.x-3.0) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Red
tr: Kırmızı

en: White
tr: Beyaz

en: Green
tr: Yeşil

en: Blue
tr: Mavi

en: Context
tr: Bağlam (Context)

en: Black
tr: Siyah
