Site Banner (7.x-3.0) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: User Interface
vi: Giao diện người dùng

en: settings page
vi: trang cấu hình

en: Red
vi: Đỏ

en: Green
vi: Xanh lá

en: Blue
vi: Xanh

en: Context
vi: Ngữ cảnh

en: Black
vi: Đen
