Site Banner (7.x-4.0) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: User Interface
fr: Interface utilisateur

en: settings page
fr: page des paramétres

en: Red
fr: Rouge

en: White
fr: Blanc

en: Green
fr: Vert

en: Blue
fr: Bleu

en: Context
fr: Contexte

en: Black
fr: Noir

en: Banner text
fr: Texte de la bannière
