Site Banner (7.x-4.0) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: User Interface
it: Interfaccia utente

en: White
it: Bianco

en: Green
it: Verde

en: Blue
it: Blu

en: Context
it: Contesto

en: Black
it: Nero
