Site Banner (7.x-4.0) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Red
lt: Raudona

en: White
lt: Baltas

en: Green
lt: Žalia

en: Blue
lt: Mėlyna

en: Context
lt: Kontekstas

en: Black
lt: Juoda
